MÖBLER / Soffor / Soffa 13592396

nr 1359 2396

Soffa

Chesterfield, Proveniens Hotell Diplomat, Tidigt 1900-tal, omklädd, skinn. Längd: 190

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:16:54

9/11 14:15:22 1      Vinnande bud